Organizujesz imprezę na terenie miasta Wrocławia i szukasz profesjonalnego wsparcia? Jeśli zależy Ci na tym, by Twoi goście na długo zapamiętali ten event – przede wszystkim z uwagi na dobre jedzenie i świetną obsługę – skorzystaj z naszej oferty! GOURMET WIATROWSKI to doświadczona firma cateringowa, która zagwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Dlaczego: GOURMET WIATROWSKI?

Na rynku usług cateringowych działamy od wielu lat, zawsze stawiając na pierwszym miejscu potrzeby naszych Klientów. Obsługujemy:

  • pikniki i festyny plenerowe,
  • eleganckie gale i bankiety,
  • przyjęcia okolicznościowe i świąteczne,
  • uroczystości weselne,
  • konferencje, szkolenia i inne eventy biznesowe,
  • imprezy dla najmłodszych.

Jeśli potrzebny Ci jest najlepszy catering we Wrocławiu – nie znajdziesz lepszej niż nasza oferty.

Wiele lat doświadczenia sprawiło, że dopracowaliśmy do perfekcji zarówno oferowane menu (zawsze dopasowywane do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb), jak i obsługę Gości. Dlatego właśnie, powierzając nam obsługę przyjęcia, otrzymasz nie tylko najlepszy catering we Wrocławiu, ale i kompleksowe wsparcie na polu organizacji i obsługi imprezy od strony technicznej.

Dodatkowo, zapewniamy wsparcie w zakresie wynajmu sprzętu gastronomicznego – tego do kuchni, jak i na salę dla Gości. Znajdziesz u nas wszystko, co potrzeba, by zorganizować elegancki lub casualowy event każdego rodzaju.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowy zakres naszej oferty, przykładowe menu oraz ceny naszych usług – skontaktuj się. Więcej informacji udzielimy telefonicznie, mailowo, jak i w siedzibie naszej firmy. Restauracja BALKON

Zapraszamy do współpracy!