GOURMET WIATROWSKI zajmuje się usługami cateringowymi od dawna. Nasze doświadczenie pokazuje, że catering dobrej jakości wcale nie musi kosztować majątku. Atrakcyjna cena zaś nie musi oznaczać niskiej jakości obsługi i serwowanych potraw. Wręcz przeciwnie – wystarczy, że postawisz na firmę, która umiejętnie balansuje między jakością a ceną i dysponuje profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, by mieć pewność, że oprawa gastronomiczna Twojej imprezy będzie satysfakcjonująca. Na terenie miasta Wrocławia i okolic – wybierz naszą pomoc, a na pewno się nie zawiedziesz.

Profesjonalny catering dla każdego Klienta

GOURMET WIATROWSKI obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, szukających cateringu domowego, jak i biznesowych czy instytucjonalnych. Bez względu na to, jakiego rodzaju imprezę planujesz i jak bardzo wykwintne menu jest Ci potrzebne – my zapewnimy profesjonalną i kompleksową obsługę. Przyrządzimy dania, które idealnie wpiszą się w charakter eventu, pozytywnie zaskoczą i wyglądem, i smakiem oraz na długo pozostaną w pamięci Gości. Jednocześnie zatroszczymy się o wszystkie aspekty obsługi gości i te związane z organizacją przyjęcia od strony gastronomicznej.

Obsługa cateringowa: cennik

Jeśli zaś chodzi o ceny naszych usług – zawsze wyliczane są indywidualnie. Dlaczego tak się dzieje? To proste – catering na każdą imprezę jest inny. Zupełnie innego zakresu usług wymaga od nas organizacja pikniku plenerowego, eleganckiego bankietu czy przyjęcia domowego. Ustalając ceny naszych usług, bierzemy pod uwagę m.in.:

  • ilość obsługiwanych gości,
  • menu – ilość potraw, ich zróżnicowanie oraz charakter,
  • liczbę kelnerów, kucharzy i innych pracowników zapewniających obsługę cateringową i przygotowanie do przyjęcia,
  • czas trwania eventu,
  • usługi dodatkowe – m.in. wynajem sprzętu gastronomicznego oraz innych.

Dlatego też nie istnieje dokładny i sztywny cennik na oferowane przez GOURMET WIATROWSKI usługi. Możemy jednak zagwarantować, że w przypadku każdego Klienta koszt obsługi wyliczamy rzetelnie, uczciwie i tak, by dopasować naszą ofertę do możliwości budżetowych.

Wybierając GOURMET WIATROWSKI, dołączysz do szerokiego grona zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Działamy w branży cateringowej od wielu lat, traktując każde zlecenie profesjonalnie.

Jeśli chcesz poznać bliżej ceny oferowanych przez nas usług lub potrzebujesz bliższych informacji o menu, naszym sprzęcie gastronomicznym lub innych aspektach – skontaktuj się, a odpowiemy na każde pytanie.

GOURMET WIATROWSKI to najlepsza obsługa caterignowa w doskonałej cenie!